Optic Converter 16 Ports

Optic Converter 16 Ports

Lub STE-51P yog 10 / 100mbps khib mount media converter uas muaj 16 qhov qhib rau kev tso tawm cov ntawv xov xwm. Nws kis tau tus mob ranges ntawm Multimode fiber 500m rau tib hom fiber ntau 120Km.

Chat Now
Txhawb tshuaj

STE-51P Unmanaged Rack Mount Media Converter Nqe:

STE-51P yog ib tug khib mountable media converter uas muaj 16 Vijtsam Ethernet media converter nyob rau hauv 2.5U khib pob. Nws nta plug thiab ua si 10 / 100BASE-TX-rau-FX media converter daim ntawv thiab redundant zog Supply.Nws extends network ntawm MM fiber 500M rau SM fiber 120Km.


Nta:

> Txhawb kom siab tshaj 16 (10/100 puag-Tx mus rau 100 Base-Fx) Qhov Chaw

> Ua tiav kiag nrog IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x txuj

> Extends network los ntawm MM fiber 500M rau SM fiber ntau 120Km.

> Nws pib-negotiation ntawm 10 / 100Mbps tus nqi thiab Pib-MDI / MDIX rau txuab chaw nres nkoj

> Npaj kev txav ntawm ib nrab / puv duplex hloov hom rau Fx chaw nres nkoj

> Dual Internal fais fab mov, 2.5U khib mount

> Qhov teeb meem ntawm qhov muag teeb


Specifications:


Txheem

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x qauv

RJ-45 Chaw nres nkoj

Pib-MDI / MDIX

Fiber Port

Fiber hom

SC / ST / FC

Wavelength

780/850/1310 / 1550nm

Xa-hwj chim

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Network Cable

> 10BASE-T:

Qeb 3,4 lossis 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs ntawm qeb 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm thiab10μm rau ib hom fiber ntau

thiab 50,62.5 thiab 100μm rau ntau hom fiber ntau

Dimensions (WxDxH)

2.5 U Khib Mount

Kev tawm tswv yim Voltage

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V thiab DC-48V yog nyob ntawm yeem (Internal power)

Kub Kub Ua Haujlwm

-20 ℃ to 70 ℃

Khw Tshaj Tawm

-40 ℃ txog 75 ℃

Humidity

5% ~ 95% tsis muaj coagulation



Hot Tags: optic converter 16 chaw nres nkoj, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, bulk, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug