Optic Fiber Converter Gigabit

Optic Fiber Converter Gigabit

Lub STE-8408M yog ib lub converter gigabit SFP uas muaj 2 gigabit ethernet ports, ntxiv rau 2 gigabit SFP chaw nres nkoj. Nws txuas rau gigabit fiber ntau network los ntawm Multi Hom fiber 550m rau tib hom fiber ntau 100Km.

Chat Now
Txhawb tshuaj

STE-8408M Gigabit Media Converter Nqe:

The STE-8408M yog ib lub chaw luam yeeb ntawm cov roj teeb uas siv los hloov 1000BASE-FX fiber ntau rau 1000Base-T tooj los yog lwm yam. Nws muaj 2 Gigabit SFP Port rau Fiber nyob rau hauv thiab Fiber tawm, nrog rau 2 Gigabit tx ports rau gigabit ethernet sib txuas. Cov neeg siv tau txuas ib lub PC uas tau nruab nrog Gigabit LAN adapters, gigabit ethernet keyboards rau STE-8408M Gigabit media converter. Tsim los ntawm IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T thiab 1000Base-SX / LX cov qauv, STE-8408M yog tsim los siv nrog Dual los yog Single, Multimode los sis ib hom Gigabit SFP modules siv lub SC connectors. STE-8408M gigabit media converter extends lub network ntawm gigabit multimode fiber 550m rau gigabit Ib hom fiber ntau 100Km. Nrog 2 Gigabit Ethernet ports, lub STE-8408M yog siv rau hauv Gigabit Fiber rau gigabit ethernet Chain daws.


>>> Nta:

> Muab 2 Gigabit Fiber Port thiab 2 Gigabit ethernet ports

> Ua tiav nrog IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, IEEE802.3z 1000Base-FX qauv

> Bandwidth: 12 G, tuaj yeem kis tau mus rau qhov tsis-thaiv xaim hlau

> Kev them nyiaj yug max 1536 bytes thav duab, Nrhov tsis nco: 512Kb RAM, 1K MAC chaw nyob

> Txhawb Kev Txhim Kho Chaw Nyob VLAN thiab QoS, Kev tiv thaiv cua daj cua dub tawm

> Nws pib-nrhiav tau ntawm ib nrab / tag nrho duplex hloov hom rau Txuas chaw nres nkoj

> Pib-negotiation ntawm 10/100 / 1000Mbps tus nqi thiab Auto-MDI / MDIX rau txuab chaw nres nkoj

> Muab txoj kev hloov ntawm ib nrab / tas nrho cov ntaub ntawv hloov mus rau Gigabit SFP chaw nres nkoj

> Ntev ntxiv ntawm Gigabit Multimode fiber 550m mus rau Gigabit Ib Fiber 100Km

> Qhov teeb pom kev zoo: LED qhia qhov xwm txheej ntawm txhua Gigabit SFP lossis Gigabit Ethernet ports

> Sab hauv los yog sab nraud lub hwj chim, Cov hwj huam siv zog, Cov cua txias zoo. zoo stability


>>> Specifications:

Txheem

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / SX / LX Kev Ceev-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-SX // LX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45 Chaw nres nkoj

Pib-MDI / MDIX

Fiber Port

Fiber hom

SC / LC

Wavelength

780/850/1310 / 1550nm

Xa-hwj chim

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

STEPHEN TECHNOLOGIES CO., LIMITED www.stephen-tele.com


STE-8408M Cov Ntaub Ntawv Ntawv

Network Cable

> 10BASE-T:

Qeb 3,4 lossis 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100; STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2cov huv qeb 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100; STP (Max: 100m)

> 1000BASE-TX:

Qeb 5 UTP / STP (Max: 100m)

> 1000BASE-SX / LX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125μm (max mus txog 224 / 550m)

SMF: 8/125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (qhov max nrug txog li 100km)

Dimensions (WxDxH)

27 X 125 X 85 hli

Tswv yim Voltage

AC100V-AC240V thiab DC-5V, 2A

Kub Kub Ua Haujlwm

0

~ 50

Khw Tshaj Tawm

+70

-20

Humidity

5% ~ 90% tsis muaj coagulation

Hot Tags: fiber ntau converter gigabit, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, bulk, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug