Optic Converter Gigabit

Optic Converter Gigabit

STE-8401M Data Sheet STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Haujlwm: STE-8401M yog 10/100 / 1000mbps ethernet media converter uas muaj 1 Port 100 / 1000Base-FX thiab 1 Chaw Nres 10/100 / 1000Mbps Ethernet. Nws yog ib qho kev sib txuas ua ke uas hloov 100 / 1000mbps Fibre rau 10/100 / 1000mbps ethernet. Nws ...

Chat Now
Txhawb tshuaj

STE-8401M Cov Ntaub Ntawv Ntawv



15.png



STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Hauj lwm:

Lub STE-8401M yog 10/100 / 1000mbps ethernet media converter uas muaj 1 Chaw Nres 100 / 1000Base-FX thiab 1 Chaw Nres 10/100 / 1000Mbps Ethernet. Nws yog ib qho kev sib txuas ua ke uas hloov 100 / 1000mbps Fibre rau 10/100 / 1000mbps ethernet.

Nws txhawb Dual Fiber lossis Ib Fibre, Multimode lossis Ib Hom. Nws kis tau tus mob yuav yog los ntawm Multimode fiber 500M rau tib hom 120Km.

Lub STE-8401M txhawb ST lossis RS, lossis FC connectors. Los ntawm kev cai thov, STE-8401M tuaj yeem tsim los nrog lub DIP hloov, uas yuam kom cov xovtooj siv khiav ntawm 10mbps Ethernet, 100mbps Ethernet lossis 1000mbps Ethernet.

Nrog ib tus qauv siv compact, qhov nyhav ntawm STE-8401M media converter yog qhov muag heev, uas zoo heev pab txo nqi them. Nws yog ib qho kev ua tau zoo, raug nqi hluav taws xob zoo heev.


Nta:

> Muab ib qhov chaw nruab nrab ntawm ntau qhov chaw nruab ntug thiab ib qho chaw nres nkoj ntawm gigabit ethernet

> Ua tiav nrog IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, IEEE802.3z 1000Base-FX txheem

> Nws pib-nrhiav tau ntawm ib nrab / tag nrho duplex hloov hom rau Txuas chaw nres nkoj

> Nws pib-negotiation ntawm 10/100 / 1000Mbpa tus nqi thiab Pib-MDI / MDIX rau txuab chaw nres nkoj

> Npaj kev txav ntawm ib nrab / puv duplex hloov hom rau Fx chaw nres nkoj

> Ntev kom kis tau tus kab mob kis ntawm 20km mus rau 120Km nrog WDM fiber

> Qhov teeb pom kev zoo: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> Ib qho yooj yim-rau-pom LED ntsuas qhia txog xwm txheej ceev yooj yim saib xyuas kev ua ub no

> Sab hauv los yog Sab Nraud Fais Fab

STE-8401M Cov Ntaub Ntawv Ntawv




Kev Qhia:


Txheem

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Ceev-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45 Chaw nres nkoj

Pib-MDI / MDIX

Fiber Port

Fiber hom

SC / ST / FC

Wavelength

780/850/1310 / 1550nm

Xa-hwj chim

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Network Cable

> 10BASE-T:

Qeb 3,4 lossis 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs ntawm qeb 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 1000BASE-TX:

Qeb 5 UTP / STP (Max: 100m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125,100 / 140μm (siab tshaj 2Km)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimensions (WxDxH)

95 x 71 x 26mm (Sab nraud fais fab)

160x130 x 30mm (Sab hauv zog)

Kev tawm tswv yim Voltage

DC5V1A (Cov hluav taws xob sab nraud

AC100V-AC240V / 50-60HZ

:

AC100V-AC240V thiab DC-48V yog nyob ntawm yeem (Internal power)

Kub Kub Ua Haujlwm

0 ℃ ~ 50 ℃

Khw Tshaj Tawm


-30 ℃ ~ 60 ℃


Humidity

5% ~ 95% tsis muaj coagulation



Hot Tags: optic converter gigabit, Tuam Tshoj, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, bulk, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug