Gigabit Media Converter

Gigabit Media Converter

Tus STE-8400M yog ib qho kev sib txuas ntawm gigabit uas muaj 1 gigabit fiber ntau qhov chaw nres nkoj thiab 1 gigabit ethernet chaw nres nkoj. Nws txuas txuas rau gigabit network los ntawm Multi Hom 550m rau Ib Hom Fiber 120Km.

Tsham tam sim no
Txhawb tshuaj

STE-8400M Gigabit Media Converter Nqe:

Tus STE-8400M yog ib qho kev sib txuas ntawm gigabit uas muab 1 gigabit Fiber port thiab 1 lub chaw nres nkoj ethernet. Nws converts gigabit fiber rau gigabit ethernet, los yog gigabit ethernet rau gigabit fiber. Nws txuas lub network ntawm MM gigabit fiber 550m rau SM gigabit fiber 120Km. Raws li kev sib hloov ntawm gigabit, STE-8400M yog tshaj 10mbps, 100mbps, 1000mbps ethernet. Nws lub hwj huam khoom muaj peev xwm xaiv tau los yog sab nraud.

Lub STE-8400M txais kev tsim qauv khoom siv me me thiab nws yog ib qho yooj yim ntsaws thiab ua si ntawm gigabit ethernet.


>>> Nta:

> Muab ib qhov chaw nruab nrab ntawm ntau qhov chaw nruab ntug thiab ib qho chaw nres nkoj ntawm gigabit ethernet

> Ua tiav raws IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX,

IEEE802.3z 1000Base-FX txuj

> Nws pib-nrhiav tau ntawm ib nrab / tag nrho duplex hloov hom rau Txuas chaw nres nkoj

> Nws pib-negotiation ntawm 10/100 / 1000Mbpa tus nqi thiab Pib-MDI / MDIX rau txuab chaw nres nkoj

> Npaj kev txav ntawm ib nrab / puv duplex hloov hom rau Fx chaw nres nkoj

> Ntev ntxiv ntawm Gigabit Multimode fiber 550m rau Gigabit Ib Fiber 120Km

> Qhov teeb pom kev zoo: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> Ib qho yooj yim-rau-pom LED ntsuas qhia txog xwm txheej ceev yooj yim saib xyuas kev ua ub no

> Sab hauv los yog Sab Nraud Fais Fab

Specifications:


Txheem

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Ceev-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45 Chaw nres nkoj

Pib-MDI / MDIX

Fiber Port

Fiber hom

SC / ST / FC

Wavelength

780/850/1310 / 1550nm

Xa-hwj chim

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Network Cable

> 10BASE-T:

Qeb 3,4 lossis 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs ntawm qeb 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 1000BASE-TX:

Qeb 5 UTP / STP (Max: 100m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125,100 / 140μm (siab tshaj 2Km)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimensions (WxDxH)

95 x 71 x 26mm (Sab nraud fais fab)

160x130 x 30mm (Sab hauv zog)

Kev tawm tswv yim Voltage

DC5V1A (Sab nrauv hwj huam:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V thiab DC-48V yog nyob ntawm yeem (Internal power)

Kub Kub Ua Haujlwm

0 ℃ ~ 50 ℃

Khw Tshaj Tawm

-30 ℃ ~ 60 ℃

Humidity

5% ~ 95% tsis muaj coagulation


Hot Tags: gigabit media converter, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, tej, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug