Media Converters

  • Gigabit Optic Mus 8 Hloov Chaw

    Gigabit Optic Mus 8 Hloov Chaw

    8 Chaw Nres 10/100 / 1000Base-txaws Gigabit Ethernet Hloov Tawm 10/100 / 1000M Pib-Negotiation, Pib MDI / MDI-X, IEEE802.3x Flow Control, Backplane bandwidth mus txog 16 Gbps, Tsis-thaiv...

    Ntau
  • Media Converter 6 Chaw nres nkoj

    Media Converter 6 Chaw nres nkoj

    2 Qhov chaw nres nkoj Gigabit SFP Qhov Chaw Txuas Txij + 4 Chaw Nres 10/100 / 1000Base-txig Gigabit Media Converter, Muaj 4 Gigabit Ethernet ports thiab 2 Gigabit SFP ports. ...

    Ntau
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8 Port 10 / 100Base-tx Unmanaged Ethernet Hloov nrog 4 POE cov chaw nres nkoj MUAJ NYOB HAUV LUB SIJ HAWM IEEE802.3af Raws Li Fais Ntug Ethernet, muab tag nrho 62W POE hwj chim, txhua qhov...

    Ntau
  • Optic Converter tswj

    Optic Converter tswj

    The STE-51X yog 10 / 100mbps khawm mount tswj kev sib tsuam tawm uas muaj 16 qhov qhib rau kev tso tawm cov ntaub ntawv xa tawm. Nws txhawb snmp kev tswj chaw taws teeb, thiab...

    Ntau
  • Single Hom Media Converter

    Single Hom Media Converter

    Lub STE-MSMC yog 10 / 100mbps ethernet media converter uas muaj 1 chaw nres nkoj multimode, 1 chaw nres nkoj ib hom fiber ntau, thiab 1 10/100mbps ethernet chaw nres nkoj.Nws yog ethernet...

    Ntau
  • 100mbps Media Converter

    100mbps Media Converter

    The STE-SFMC yog 10 / 100mbps ethernet media converter uas muaj 1 chaw nres nkoj Ib qho fiber, thiab 1 10/100mbps ethernet chaw nres nkoj.Nws yog ib qho fiber ntau rau ethernet fiber media...

    Ntau
  • Gigabit Optic Converter

    Gigabit Optic Converter

    Lub STE-8406M yog ib qho kev sib txuas ntawm gigabit uas muaj 2 gigabit fiber ntau qhov chaw nres nkoj thiab 1 gigabit ethernet chaw nres nkoj. Nws txuas txuas rau gigabit...

    Ntau
  • Gigabit Media Converter

    Gigabit Media Converter

    Tus STE-8400M yog ib qho kev sib txuas ntawm gigabit uas muaj 1 gigabit fiber ntau qhov chaw nres nkoj thiab 1 gigabit ethernet chaw nres nkoj. Nws txuas txuas rau gigabit...

    Ntau
  • Media Converter Phaib

    Media Converter Phaib

    Lub STE-MCM yog 10/100mbps ethernet media converter daim ntawv uas muaj 1 chaw nres nkoj 10 / 100Base-Fx thiab 1 chaw nres nkoj 10 / 100Base-Tx. Nws kis tau tus mob ranges...

    Ntau
  • Optic Converter 16 Ports

    Optic Converter 16 Ports

    Lub STE-51P yog 10 / 100mbps khib mount media converter uas muaj 16 qhov qhib rau kev tso tawm cov ntawv xov xwm. Nws kis tau tus mob ranges ntawm Multimode fiber 500m rau tib...

    Ntau
  • Media Converter 100mbps

    Media Converter 100mbps

    Lub STE-FMC yog 10 / 100mbps ethernet media converter uas muaj 1 chaw nres nkoj 10 / 100Base-Fx thiab 1 chaw nres nkoj 10 / 100Base-Tx. Nws kis tau tus mob ranges ntawm...

    Ntau
  • Optic Fiber Converter Gigabit

    Optic Fiber Converter Gigabit

    Lub STE-8408M yog ib lub converter gigabit SFP uas muaj 2 gigabit ethernet ports, ntxiv rau 2 gigabit SFP chaw nres nkoj. Nws txuas rau gigabit fiber ntau network los ntawm...

    Ntau
Tsev Dhau phab 12 Sab tom qab no Rau sab kawg 1/2
Peb paub zoo tias yog ib lub hom kev tsim tawm kev lag luam thiab cov khoom lag luam hauv Suav teb rau peb cov khoom lag luam thiab cov nqi tsawg. Thov koj xav mus dawb yuav pheej yig media converters thiab GEt pricelist ntawm peb lub Hoobkas.