EPON ONU 4 Ports

CHIMA 4FE GEPON ONU, txhawb nqa 1.25 G EPON uplink thiab muab cov xuab moos 4 * 10 / 100Base-Tx LAN. Nws yog ib qho IEEE802.3ah tus qauv GEPON ONU davhlau ya nyob twg uas tuaj yeem siv hauv FTTH thiab FTTO networks.

Tsham tam sim no
Txhawb tshuaj

SON8014F 4 FE GEPON ONU Hauj lwm lawm:

Lub SON8014F yog ib lub Telecom qib IEEE802.3ah raws li GEPON ONU (Optical Network Unit). Nws muab 1 * 1.25G EPON Uplink SC chaw nres nkoj thiab 4 * 10 / 100Base-Tx Ethernet LAN chaw nres nkoj. Nws tus GEPON uplink muab ib qhov kev tawm tswv yim siab ntawm kev ntaus nqi ntawm 1.25 Gbps. Thiab nws lub 100Mbps LAN chaw nres nkoj tau txuas nrog lub WiFi Router, VoIP Xov tooj, IPTV Thawv rau kev thov tsev sib tham, VoIP thiab IPTV cov kev pabcuam. Lub SON8014F muaj ib qho txiaj ntsig zoo 100Mbps kho vaj tse, nws yog ib qhov kev sib tw ONU rau ISPs deploying FTTH thiab FTTO networks.


Cov Ntais:

• Ua tiav nrog IEEE802.3ah Gigabit qauv EPON, txhawb nqa fiber ntau optical fiber transmissions.

• Kev xa tawm ntawm WDM / Single fiber, txuag cov nqi ntawm fiber ntau cab, qhov kis tau tus mob kis tau mus txog 20Km.

• Tshaj ua haujlwm ntawm 1310nm, thiab Downstream ntawm 1490nm wavelength, tsis txhob muaj teebmeem teeb liab

• Kev txhawb nqa Bandwidth Assignation yooj yooj yim, tuaj yeem tso cai bandwidth rau txhua tus neeg siv.

• Kev txhawb nqa kev ruaj ntseg zoo tshaj plaws, kev txhawb nqa kev tshaj tawm hauv kev sib tshuam hauv qab thiab TDMA rau sab hnub tuaj.

• Txhawb Multicast, cov neeg siv yuav xaiv tau rau VOD, Video conferencing, thiab lwm yam.

• Txhawb MAC chaw nyob thiab IP Chaw rau hauv PC, tiv thaiv koj tus kheej.

• Txhawb ntau LLIDs, cov neeg siv sib txawv thiab cov kev pab cuam yuav raug khi rau SSIDs sib txawv.

• Txhawb qhov tshwj xeeb IEEE802.1P QOS ua ntej rau cov kev pabcuam sib txawv thiab LLIDs,

• Txhawb txoj kev tswj hwm hauv cheeb tsam lossis chaw taws teeb, muaj peev xwm khiav tau kev tswj xyuas thiab muab los ntawm NMS.

• Txhawb kom tsis muaj Fiber Tsis Pom Kev Pom Kev, NMS tuaj yeem qhia qhov tsis ua hauj lwm thiab qhov chaw ntawm nws.


Cov Cuab Yeej Ntsuas:

• Muab 1 * 1.25G Gepon SC chaw nres nkoj rau qhov siab,

• Muab 4 * 10 / 100Base-Tx LAN cov chaw nres nkoj

• Kev pom ntawm Gepon Optical Port: -2dBm rau -27dBm

• Fiber Ratio: Txawv Fib Feem Pua Siv rau ntau qhov kev sib kis, 1:64 MAX.

• Kev them nyiaj yug 2.8 Gbps Backplane bandwidth

• Tuaj nrog cov LED Live Indicators rau kev ua haujlwm raws li txoj cai, Txuas raws li txoj cai, Qhov System Tswb, GEPON txheej xwm & Tswb, lub hwj chim, thiab lwm yam

• Kev tsim duab, yas vaj tse nrog kev tsim kho kom zoo,

• DC 12V, 1A Sab nraud switching power adapter, kev them nyiaj yug Asia, Tebchaws Europe, Tebchaws Asmeskas, UK, AU thiab Brazilian txheem fais fab fais fab.

Software Nta:

• Txhawb txheej 2 hloov nta

• Kev them nyiaj yug ONU pib nrhiav thiab pib sau npe

• Txhawb MAC Chaw Nyob ruaj ntseg thiab lim

• Txhawb nqa IP Chaw Nyob thiab ntxig

• Kev them nyiaj yug ONU tswb thiab Tus neeg siv kev sib txuas

• Kev txhawb FIFO, kev txhawb nqa chaw nres nkoj aggregation

• Txhawb Kev Tshawb Xyuas Chaw Nres Nkag thiab Kev Tshawb Xyuas Kev Tshawb Xyuas

• Txhawb DHCP Option 82 thiab DHCP Snooping

• Kev them nyiaj yug IEEE802.1Q VLAN, Chaw Nyob Hauv VLAN,

• Kev them nyiaj yug IEEE802.1P QOS, TOS, COS

• Kev them nyiaj yug IEEE802.1d Spanning Tree

• Txhawb nqa IEEE802.1x authentication

• Txhawb kev MAC chaw nyob,

• Kev txhawb IGMP V2, V3 thiab IGMP Snooping rau multicast

• Txhawb nqa IEEE802.3X puv duplex, ib nrab duplex backpressure ndlwg tswj

• Txhawb kev tswj cov kev sib tw bandwidth


Specifications:


Cov Qauv

IEEE 802.3, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE802.1d, IEEE
802.1P, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1X, RFC1155, RFC1157, RFC1112, RFC1113

Topology

Hnub Qub Topology

Uplink Ports

1 * 1.25Gbps Gepon SC chaw nres nkoj,

Downlink Ports

4 * 10 / 100Base-Tx Vam Nkaus Ethernet LAN

Tus Ntaus Tus Nqi

1.25Gbps

Kis Mus Los Qhov Kev Nruab Nrab

Tshaj 20Km

LED Qhov Taw Qhia

Txuas, kev ua si, Puv / ib nrab duplex, ceev, thiab lub zog ntawm kev tshawb nrhiav haujlwm

 

Ethernet Cable

10Base-Tx: UTP qeb 3, 4,5, mus txog 100m
100Base-Tx: UTP qeb 5, txog li 100m
1000Base Txuag: UTP qeb 5, 5E, 6, txog li 100m

Fiber Cable

8.3μm, 8.7μm, 9μm thiab 10μm tib hom fiber ntau cable

Fais fab mov

AC 96-260V, DC 12V, 1A, Sab Nrug Zog Txais

 

Kub vaum

Kub

Humidity

Ua haujlwm

0 ℃ - 45 ℃

10% - 90%

Standby

-30 ℃ - 60 ℃

5% - 90% RH


Hot Tags: EPON ONU 4 chaw nres nkoj, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, tej, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug