GEPON OLT 4 Ports

GEPON OLT 4 Ports

CHIMA 4 Chaw nres nkoj GEPON OLT, txhawb nqa 1:64 fiber ratio, tuaj yeem txuas mus txog 256 chaw taws teeb ONUs.

Chat Now
Txhawb tshuaj

SNA8230T 4 Chaw nres nkoj Gepon OLT System Description:

Tus SNA8230T yog Gepon OLT System raws li IEEE802.3ah Gigabit Epon txuj. Nws txhawb nqa ntau tshaj 4 Gepon ports, uas tuaj yeem txuas mus txog 256 pcs ntawm tus neeg siv Gepon ONUs ntawm 1:64 Optical Fiber Ratio. Nws yog ib qho Telecom Qib Kawm OLT uas tsim los rau Internet Service Providers muab kev pab cuam zoo tshaj thiab kev kub ceev hauv internet (xws li IPTV, VoIP, Cov Ntaub Ntawv Xa Mus Los) mus rau Subsribers.


Nplua nuj txheej 2 Network tswj nta:

Lub SNA8230T txhawb kev nplua nuj txheej 2 lub xov tooj cua khiav ceev thiab kev nplua nuj xws li IEEE 802.3 10Base-Tx Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet, IEEE802.3z gigabit Ethernet, IEEE802.3ad, IEEE 802.3x khiav tswj, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, IEEE 802.1D Spanning Tsob Ntoo, IEEE802.1W Pheej Tsiv Ntoo, IEEE802.3ah Gigabit EPON, IGMP Snooping V1, V2, V3, thiab lwm yam.


Hwjchim Haib:

Lub SNA8230T Gepon OLT txhawb zog ntseg nta. Nws txhawb ACL (Cov Cai Saib Xyuas Kev Nkag Mus) raws li Flow Control. Nws kuj txhawb Port Isolation cais cais ntau cov neeg txuas nrog txuas tib lub ONU. Cov ntaub ntawv kis ntawm GEPON txuas

yuav tsum encrypted.


Uniform Network Txij Nkawm thiab Tswj:

Lub SNA8230T Gepon OLT system txhawb kev tswj hwm thiab kev kho mob yooj yim heev. Nws txhawb SNMP V1, V2, V3, Telnet thiab Web Management. Nrog SNMP kev tswj software, xws li Tug yawg, HP Openview nyob rau hauv lub PC tswj, cov neeg khiav dej num yuav tuaj yeem tswj tau thiab tsim kho cov ntaub ntawv thov SNA8230T yooj yim thiab tawm nrog ob peb lwm txoj kev.


Gepon Technology raws li IEEE802.3ah tus qauv:

Tus SNA8230T los nrog 4 Sab GEPON SFP Qhov Chaw thiab 4 combo Gigabit SFP / Tx uplink interfaces.

Txhawb nqa IEEE802.3ah Gigabit Epon txuj,

Txhawb qhov max ntawm 4 Gepon SFP Transceivers rau downlinking, txuas tau mus txog 256 pcs ntawm tus neeg tau txais ONUs

Txhawb nqa tus nqi ntawm 1.25 Gbps

Wavelength ntawm Gepon SC ports: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Nruab Nrab Optical Transmitting Fais fab rau Gepon SC Port: + 2dbm mus + 7dbm

Optical txais tos ntawm Gepon SC Chaw nres nkoj: -30dBm

Max Optical Fiber Ratio: 1:64

Kev them nyiaj yug CTC 2.1 Tuam Tshoj Telecom Gigabit Epon txuj

Txhawb Kev Txhawb Nqa OAM thiab kev nthuav dav OAM kev tswj

Txhawb kev Encryption rau cov ntaub ntawv nce thiab nqis

Txhawb kev kho dua ib zaug ONU los yog rau ntau yam ONUs ib zaug thiab sib tshuam los ntawm System Administrator

Kev them nyiaj yug ONU authentication, tuaj yeem hais qhia kev tsis ncaj ncees rau ONU

Cov Cuab Yeej Ntsuas:

Siab Compatible nrog IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah txheem

Txhawb 4 GEPON SC cov chaw nres nkoj, tus nqi sib txuas ntawm 1.25 Gbps

Kev them nyiaj yug 4 10/100 / 1000Base-Tx thiab 4 Gigabit SFP Qhov chaw tawm ua haujlwm sib txuas

1U Chassis nrog cua txias cua nruab nrog

Muab lub hnab ntim rov tom qab ntawm 32 Gbps ib pliag

Muab lub peevxwm ntawm 16Gbps ib pliag

Txhawb Kev Tshawb Nrhiav Kev Taw Qhia (Uni-Directional Link Detection (UDLD)

Txhawb Kub Kub Hloov ntawm GEPON SFP Cov Kev Taw Qhia

Kev them nyiaj yug EAPS ceev ceev loopback thiab GEPON Optical Path tiv thaiv.

MAC chaw lub rooj: 16K

Cov Rooj Voom: 1-4094

Lub Hwj Chim Muaj:

AC fais fab tuag: 110-240V AC, 50 / 60Hz

Hwj chim Siab: 40W


Software Nta:

Lub SNA8230T txhawb tag nrho txheej 2 kev tswj nta:

Kev them nyiaj yug IEEE802.1Q VLAN, GVRP Generic VLAN Registration, Chaw Raws Li VLAN, QinQ Vlan Stacking

Kev them nyiaj yug IEEE802.1D Spanning Tsob Ntoo, IEEE802.1W Ceev Tsob Ntoo Tsob Ntoo

Txhawb Nqa IEEE802.3ad Txuas Qub,

Kev them nyiaj yug IEEE802.3X Ib Nrab Duplex thiab Tag Nrho Duplex Backpressure Flow Control

Kev them nyiaj yug IEEE802.1P QOS, COS, Different, FIFO (Thawj zaug ua ntej tawm), DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Kev Tswj Xyuas Kev Tswj Xyuas Kev Nkag Mus Los (ACL) raws li kev khiav

Kev them nyiaj yug IEEE802.1X Radius Tus Neeg Siv Tshuaj

Txhawb Pab Bandwidth

Kev them nyiaj yug Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Kev them nyiaj yug Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, kev txhawb RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Txhawb nqa SSH V1, V2

Kev them nyiaj yug firmware upgrading nrog TFTP thiab FTP

Txhawb kev sib txig hauv zos thiab tej thaj chaw deb


Daim Ntawv Thov Kev Siv Tshuaj Gepon:

Gepon system muaj Gepon OLT, Gepon ONU thiab Optical Fiber Splitters. Gepon OLT yog tus txawj ntaus ntawv (kuj txheeb raws li txheej 2 Cov Ntaub Ntawv Hloov Switching) uas txuas mus rau Gepon ONU nrog Optical Fiber Splitters. Gepon ONU yog tus neeg siv khoom siv uas tau teem rau ntawm Subscribers'house. Nrog lub NMS ntsia tau rau hauv PC Server ntawm Gepon OLT sab, cov neeg khiav dej num muaj peev xwm tswj / configure Gepon ONU nyob rau hauv Gepon OLT tus neeg siv chav hauv chav. Nrog rau tag nrho 1 gigabit los yog 10Gigabit fiber ntau, Gepon system muaj ib qho loj bandwidth uas muaj peev xwm ua tau raws lossis tshaj cov kev cai txuas rau IPTV, VoIP thiab Cov Ntaub Ntawv Pabcuam.

Nws yog ib qho kev xaiv zoo rau Fiber rau Lub Tsev, Fiber Rau Lub Tsev, thiab lwm yam kev lag luam.


Specifications:

Qauv TSIS MUAJ.

SNA8230T GEPON OLT SYSTEM

Kho vajtse

Ruaj Ntseg Zog

Cov Qauv Ntsuas Khoom

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah tus qauv

GEPON Ports

4 GEPON SC chaw nres nkoj

Uplink Ports

4 Chaw Nres 10/100 / 1000Base-Txaus combo nrog 4 Gigabit SFP Qhov Chaw

Txias zog

1U Chassis nrog cua txias cua nruab nrog

1.25 G Gepon Interfaces

Txhawb 4 Gepon SFP interfaces

Backplane Bandwidth

32 Gbps

Hloov Cov Peev Xwm

16Gbps

UDLD

Txhawb Nqa UDLD, Chav Taw Qhia Chaw Taw Qhia

MAC Chaw Nyob

16K

VLAN Rooj

1-4094

Kub Sib Puav

Txhawb Kub Hloov ntawm GEPON SFP Transceiver

EAPS

Kev them nyiaj yug EAPS ceev ceev loopback thiab GEPON Optical Path tiv thaiv.

Fais fab mov

AC fais fab tuag: 110-240V AC, 50 / 60Hz
Hwj chim Siab: 40W

Gepon Cim

  • Txhawb nqa IEEE802.3ah Gigabit Epon txuj,

  • Txhawb qhov max ntawm 4 Gepon SC ports rau downlinking, txuas tau mus txog 256 pcs ntawm tus xov tooj ONUs

  • Txhawb nqa tus nqi ntawm 1.25 Gbps

  • Wavelength ntawm Gepon SC ports: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Nruab Nrab Optical Transmitting Fais fab rau Gepon SC Port: + 2dbm mus + 7dbm

  • Optical txais tos ntawm Gepon SC Chaw nres nkoj: -30dBm

  • Max Optical Fiber Ratio: 1:64

  • Kev them nyiaj yug CTC 2.1 Tuam Tshoj Telecom Gigabit Epon txuj

  • Txhawb Kev Txhawb Nqa OAM thiab kev nthuav dav OAM kev tswj

  • Txhawb kev Encryption rau cov ntaub ntawv nce thiab nqis

  • Txhawb kev kho dua ib zaug ONU los yog rau ntau yam ONUs ib zaug thiab sib tshuam los ntawm System Administrator

  • Kev them nyiaj yug ONU authentication, tuaj yeem hais qhia kev tsis ncaj ncees rau ONU


Software

Kev them nyiaj yug IEEE802.1Q VLAN, GVRP Generic VLAN Registration, Chaw Raws Li VLAN, QinQ Vlan Stacking

Kev them nyiaj yug IEEE802.1D Spanning Tsob Ntoo, IEEE802.1W Ceev Tsob Ntoo Tsob Ntoo

Txhawb Nqa IEEE802.3ad Txuas Qub,

Kev them nyiaj yug IEEE802.3X Ib Nrab Duplex thiab Tag Nrho Duplex Backpressure Flow Control

Kev them nyiaj yug IEEE802.1P QOS, COS, Different, FIFO (Thawj Hauv Tsev Thawj),
DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Kev Tswj Xyuas Kev Tswj Xyuas Kev Nkag Mus Los (ACL) raws li kev khiav

Kev them nyiaj yug IEEE802.1X Radius Tus Neeg Siv Tshuaj

Txhawb Pab Bandwidth

Kev them nyiaj yug Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Kev them nyiaj yug Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, kev txhawb RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Txhawb nqa SSH V1, V2

Kev them nyiaj yug firmware upgrading nrog TFTP thiab FTP

Txhawb kev sib txig hauv zos thiab tej thaj chaw deb




Hot Tags: GEPON OLT 4 chaw nres nkoj, Suav teb, manufacturers, cov chaw muag khoom, yuav, pheej yig, bulk, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug