Web ntse Gigabit hloov 16 Ports

Web ntse Gigabit hloov 16 Ports

Lub STE-2216-GW yog tus tswj kev hloov ntawm gigabit uas muaj 16 10/100 / 1000Base-tx gigabit ethernet ports, 2 gigabit sfp slots.Thaum txoj kev tswj qhov kev hloov no, Cov neeg siv tau ntev lawv lub network mus txog 80Km.

Chat Now
Txhawb tshuaj

STE-2216-GW 16 Chaw nres nkoj Gigabit Websmart Switch Description:

Lub STE-2216-GW yog ib qhov Websmart gigabit hloov uas muaj 16 Port 10/100 / 1000Base-Tx

Pib-Negotiation thiab pib MDI / MDIX, nrog rau 2 gigabit SFP qhov chaw tawm nrog 23 thiab 24 gigabit TX

ports, nrog rau nws enabes neeg siv cuag lub network los mus txog rau 80Km.

Lub 16 chaw nres nkoj gigabit hloov muaj Web tswj thiab ntse configurations nta, xws li chaw nres nkoj

Mirroring, qhov chaw nres nkoj bandwidth tis tswj, Chaw nres nkoj / Tag Raws li Vlan, Lub cev nqaij daim tawv thiab chaw nyob MAC chaw, QOS,

Chaw nres nkoj nyab xeeb, chaw nres nkoj nquag stat, thiab lwm yam.

Muab lub nrob qaum txog 32 Gbps, lub STE-2216-GW muab xov tsis-thaiv ceev ceev xa.

Lub 16 qhov chaw nres nkoj gigabit websmart hloov txais txoj kev hloov khoom siv-thiab-ncaj qha thiab nws muab qhov 8K ua ke

MAC chaw cov lus sib tham kom tau raws li ntau hom ntawv sau sib txawv.

Nrog lub 19 hli nti mountable tsim, STE-2216-GW yuav yog ib qho kev xaiv zoo rau Internet cafes,

cov lag luam nruab nrab / cov lag luam thiab cov tswv yim neeg ntse.


>>> Nta:

> Ua raws nraim li IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 16 10/100 / 1000M RJ45 Ports nrog NWAY thiab Auto MDI / MDI-X

> 2 Combo Gigabit SFP qhov qhib, Pib-Negotiation ntawm cov chaw nres nkoj ntawm cov chaw nres nkoj thiab cov qhov muag qhib qhov muag

> Txhawb nqa IEE802.3x Flow Control rau hom full-duplex, thiab nraub qaum siab ndlwg tswj rau ib nrab-duplex hom

> Backplane bandwidth mus txog 32Gbps, kev pabcuam Tsis txwv tsis pub thaiv cov xov tooj cua-Kev hla tawm

> Khw thiab nraim architecture, 8K MAC Chaw Nyob

> Txhawb Pab Txhawb Cov Neeg Nyob Hauv VLAN txog li 16 pawg, IEE802.1q, Vintage Vintage, VLAN ID ntawm 1-4094

> Pab Txhawb Chaw Nqa Mus Txog 4 pawg, txhua pawg muaj li 4 lub chaw nres nkoj

> Static MAC Chaw Cov lus tswj kev tswj

> Chaw nres nkoj bandwidth tswj, 64kbps

> QoS (Kev Ua Haujlwm Zoo), 4 IEEE 802.1P Cov Qib Qib Tseem Ceeb

> Txhawb lub cable kab mob

> Txhawb cov ntaub ntawv txheeb cais

> Port Security Control, txhawb qhov chaw nres tsheb MAC chaw laus, kev kawm, 128 MAC Chaw nyob bingding ib qho chaw nres nkoj

> Tshaj Xov Xwm Strom Cov Kev Ntsuam Xyuas, Kev Tshaj Tawm Txog Kev Tshaj Tawm, kev tso tawm xov xwm txaus siab

> Chaw Nres Nkoj

> Txhawb nqa IP chaw nyob ntawm kev ruaj ntseg IP los yog DHCP neeg tuaj yeem faib

> Web-Managed, Multi Language Supported

> Kev them nyiaj yug Firmware upgrade raws li HTTP

> Kab mob tshawb nrhiav

> Kev Txhawb Kev Tshawb Fawb Txiaj Ntsig, kev ua yeeb yam, kev lag luam, xa tawm thiab kev hloov chaw nres nkoj

> Internal fais fab mov, Txheem 19-inch khib-mountable Hlau Case, IU qhov siab


Specifications:


Txheem

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP chaw nyob

> Tus IP tus ID nkag mus: 192.168.0.1; Lub npe: Admin; Lo lus zais: admin;

> Thov xyuas kom meej tias qhov hloov tau ua haujlwm txhua zaus thiab nias qhov RESET khawm

kom txog rau thaum twg cov xwm txheej ntawm SYS qhia tau hloov ntawm txoj kev no: Yeej ib txwm - Cais tawm.

Lub sijhawm no, koj tuaj yeem tso qhov khawm no, thiab lub Hloov yuav rov qab rau lub Hoobkas pheej

chaw pib. Thaum qhov SYS qhov qhia tau teeb ntsuab dua, qhov no qhia tau tias koj

tau ua tiav nyob rau ntawm thaj tsam qub qub.

Ports

16 10/100 / 1000M RJ45 Ports nrog NWAY thiab Auto MDI / MDI-X

2 Combo Gigabit SFP qhov qhib

Backplane

32 Gbps

MAC chaw nyob

8K

Hloov hom

Khw-thiab-Yav Tom Ntej

Txaus tswj hom

IEEE 802.3x puv-duplex khiav tswj thiab rov qab ceev nrooj tswj

LED Qhov Ntsuas

10/100/ 1000M Chaw nres nkoj: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Ceev), 1 100 M (Ceev)

SFP qhov: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Ceev, sib koom nrog RJ45 chaw nres nkoj)

Lub hwj chim: 1

SYS: 1

RESET: 1

Network Cable

> 10Base-T: UTP qeb 3, 4.5 cable txog 100m

> 100Base-TX: UTP qeb 5 cable txog li 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP raug pom zoo

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 220/550 metres (721/1804 ko taw)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 550 metres (1804 ko taw)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1.86 mile-49.7 mais)

Dimension

440mm X 140mm X 44mm

19 nti Rack mountable, 1U qhov siab

Fais fab mov

Hwj chim sab hauv: AC 160-260V 50 / 60Hz

Ntau nta voltage input

Kev Siv: 30 Watts Max

Kub vaum

Kub

Humidity

Ua haujlwm

0 ℃ to 40 ℃

10% mus rau 90%

Cia

-40 ℃ rau 70 ℃

5% mus rau 90% RH


Hot Tags: web smart gigabit hloov 16 chaw nres nkoj, Tuam Tshoj, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, bulk, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug