3 + 2 Optic Fiber Hloov

3 + 2 Optic Fiber Hloov

Lub STE-323-X3X1 yog ib qho kev hloov fiber ntau uas muaj 2 10 / 100Base-Fx fiber ntau qhov chaw, ntxiv rau 3 10 / 100Base-Tx ethernet ports.Its kis tau tus mob yuav yog los ntawm 2Km mus rau 120km.

Chat Now
Txhawb tshuaj

STE-323-X3X1 Fiber Optical Switch Description:

STE-323-X3X1 yog qhov hloov fiber ntau qhov uas muaj 2 Portbags-Fx Optic ports thiab 3 10 / 100Base-Tx Ethernet ports. Nws txhawb nqa

100mbps singlemode lossis multimode fiber input thiab 6 10 / 100mbps Ethernet tso zis.

TheSTE-323-X3X1 tus ob lub fiber ntau optic siv tau los ua tus Fiber input port thiab chaw nres nkoj Fiber tawm. Li ntawd thiaj li yuav faib ib qho

Fiber optic txuas mus rau ntau qhov chaw, koj tuaj yeem txuas mus rau STE-323-X3X1 rau lwm STE-323-X3X1. Nws Ethernet interfaces yog cov

downlink ports rau kev txuas mus rau PC, IPTV Setup Box, voip xov tooj lossis lwm yam khoom siv sib txuas.

Nrog lub peev xwm muaj fiber ntau cov tawm tswv yim / tawm sab nraud, lub STE-323-X3X1 yuav yog qhov zoo rau Fiber Rau Hauv Pem Teb thiab Fiber Ntau Rau Lub

Daim ntawv thov zos.


Cov Ntais:

> Muab 2 100Base-Fx Fiber input port, SC, ST thiab FC connectors yeem;

> Kev them nyiaj yug 100mbps multimode fiber, qhov kis tau tus mob yog 2Km rau 5Km siab tshaj plaws;

> Kev them nyiaj yug Singlemode fiber, kis tau tus mob yog 20Km rau 120Km siab tshaj plaws

> Txhawb cov tub ntxhais dual lossis ib tus tub ntxhais 1 * 9 tus neeg siv khoom siv hluav taws xob ntau

> Txhawb nqa 3 10 / 100mbps pib-negotiation Ethernet qhov chaw nres nkoj

> Ua tau nrog IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x qauv

> Khaws thiab qhib kev rau hom

> Txhawb nqa IEE802.3X puv duplex, ib nrab-duplex backpressure tag nrho kev tswj

> Txhawb MAC tus kheej kev kawm, 2K MAC chaw nyob

> Dynamic LED ntsuas

> Mini Destop Hlau rooj plaub, Plug thiab ua si haujlwm.

> Sab Nraud Hwjchim Mov: Kev Txhawb Nqa Asia, Tebchaws As Mes Lis Kas, Tebchaws Asmesliskas, tus qauv zoo zog


Cov Ntawv Ceev Npe:

Nrog rau 100Mbps Fiber Input port, lub STE-323-X3X1 muaj peev xwm loj tshaj plaws uas muaj peev xwm ua tau raws li bandwidth

yuav tsum rau lub suab dhau IP, video dhau IP thiab cov ntaub ntawv transmissions. Nws tuaj yeem siv los ua ib qho cuab yeej muab nruab rau hauv cov plag tsev

vaj tse lossis hauv lub txee rau khoom hauv zos. Nws yog qhov zoo rau cov hauv qab no


Cov ntawv thov:

 Fiber rau hauv pem teb

 Fiber rau Lub Zos

 Fiber Rau Chaw Ua Haujlwm


Specifications:


Cov Qauv

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Topology

Hnub qub

Tus nab npawb ntawm cov chaw nres nkoj

3 Chaw Nres 10 / 100Base-Tx; 2 Chaw Nres 100Base-Fx

MAC chaw nyob

2K

Tus Ntaus Tus Nqi

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Hloov Hom

Khw-thiab-Yav Tom Ntej

Txaus tswj hom

IEE802.3X full-duplex flow control thiab rov qab ceev siab tswj

LED Qhov Taw Qhia

LED txheej xwm ntawm qhov txuas, kev ua si, Puv / ib nrab hnub, ceev, thiab lub zog ntawm kev tshawb nrhiav haujlwm

Network Cable

10Base-T: UTP qeb 3, 4.5 txuas txog 100m
100Base-Tx: UTP qeb 5, txog li 100m

100Base-Fx:
8.3μm, 8.7μm, 9μm thiab10μmsingle hom fiber ntau cable,
50.62.5 thiab 100μm ntau hom fiber ntau cable

Fais fab mov

AC 110-240V, DC5V, 2A Sab Nraud Fais Fab

Kub vaum

Kub

Humidity

Ua haujlwm

-20 ℃ to 70 ℃

10% mus rau 90%

Cia

-40 ℃ txog 75 ℃

5% txog 95% RH




Hot Tags: 3 + 2 fiber optic hloov, Tuam Tshoj, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, bulk, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug