16 Ports Optic Fiber Hloov

16 Ports Optic Fiber Hloov

The STE-216-X3X1 yog ib qho kev hloov fiber ntau uas muaj 16 10 / 100Base-Fx Optic Fiber ports.It txhawb SC, ST, FC connectors.Nws kis tau tus mob yuav ua tau los ntawm 2Km rau 120km.

Chat Now
Txhawb tshuaj

STE-216-X3X1 16 Chaw Txuas Ntawv 100Base-Fx Kev Txuam Nkag Mus Tsis Taus:

Tus STE-216-X3X1 yog Unmanaged 16 chaw nres nkoj Optical Fiber Hloov tshwj xeeb tsim rau kev faib ib qho txuas txuas rau ntau qhov chaw. Nws tawm nrog 16 100Mbps Optic Fiber ports, txhua qhov chaw nres nkoj yuav yog qhov chaw nres nkoj thiab qhov chaw nres nkoj.

Lub 100Base-Fx Optical Fiber Ports txhawb ib hom thiab multimode fiber, cov kis mus los ntawm fiber ntau multimode 2Km rau tib hom Fiber 120Km. Gigabit SFP uplink ports txhawb kev xaav thoob ntiaj teb SFP ntawm Multimode fiber ntau thiab Ib hom fiber ntau, kev kis tau ntau ntawm multimode fiber 550m rau ib hom 120Km, uas zoo heev pab ntxiv koj lub network.

Nws muab koj lub cev muaj peev xwm loj los ua kom tau raws li cov kev cai sib txuas lus rau IPTV, VoIP thiab Data Transmission. Nws yog ib qho khoom siv hluav taws xob rau cov khib nyiab dav hauv Fiber rau hauv pem teb, Fiber rau hauv cov ntawv siv hauv tsev.


Cov Cuab Yeej Ntsuas:

Muaj 16 Port 100Base-Fx Optic Fiber Ports, SC, ST, FC connectors yeem

Kev them nyiaj yug equipping nrog cov tub ntxhais dual lossis cov tub ntxhais hluas 1 * 9 fiber ntau zog

Kev them nyiaj yug multimode fiber, qhov kis tau tus mob yuav ncav cuag li 2 los sis 5Km

Kev them nyiaj yug Singlemode fiber, qhov kis tau tus mob yuav yog los ntawm 20Km txog li 120Km

Kev them nyiaj yug cia thiab Forward switching hom

Ua tiav raws li IEEE802.3, IEEE802.3u qauv

Kev them nyiaj yug 3.6Gbps Backplane bandwidth

Txhawb nqa IEEE802.3x puv duplex thiab ib nrab duplex backpressure ntws

Txhawb MAC Chaw nyob pib, muab 8K MAC chaw nyob

Tuaj nrog LED Taw qhia rau kev ua haujlwm, kev nyob tos, lub zog, thiab lwm yam

19 "Rack mountable vaj tse, 1U qhov siab

Comes nrog Internal zog Supply

Impulse zog Supply, kev them nyiaj yug AC 96V rau 260V universal fais fab tuag

Kev them nyiaj yug Asia, Teb chaws Europe, Teb Chaws Asmeskas, UK, AU tus qauv zog fais fab


Main Application:

Nrog txhua qhov chaw muag khoom muaj fiber ntau rau kev sib txuas thiab qhov nqes, STE-216-X3X1 muaj peev xwm loj tshaj plaws uas muaj peev xwm ua tau lossis dhau ntau tshaj plaws ntawm txoj kev yuav tsum muaj rau lub suab, video thiab cov ntaub ntawv dua Ethernet. Nws tuaj yeem siv raws li cov khoom siv khib nyiab uas muab tso rau hauv cov plag tsev lossis cov chav hauv chav ua haujlwm ntawm cov tuam tsev. Nws yog ib qho kev xaiv zoo rau Fiber Rau Hauv Pem Teb, Fiber Ntau Rau Lub Tsev Txheej Txheem.


Specifications:


Cov Qauv

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x qauv

Topology

Hnub Qub Topology

Uplink Ports

100Base-Fx

Downlink Ports

16 Port 100Base-Fx Optic Fiber ports

MAC chaw nyob

8K

Tus Ntaus Tus Nqi

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Hloov Hom

Khw thiab Forward

LED Qhov Taw Qhia

Txuas, kev ua si, Puv / ib nrab duplex, ceev, thiab lub zog ntawm kev tshawb nrhiav haujlwm

Ethernet Cable

10Base-Tx: UTP qeb 3, 4,5, mus txog 100m
100Base-Tx: UTP qeb 5, txog li 100m

Fiber Cable

100Base-Fx:
8.3μm, 8.7μm, 9μm thiab 10μm tib hom fiber ntau cable
50, 62.5 thiab 100μm ntau hom fiber ntau cable

Fais fab mov

AC 96-260V, Sab Hauv Nruab Nrab

Kub vaum

Kub

Humidity

Ua haujlwm

-20 ℃ - 70 ℃

10% - 90%

Standby

-40 ℃ - 75 ℃

5% - 95% RH




Hot Tags: 16 ports fiber ntau hloov, Tuam Tshoj, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, bulk, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug