Txheej 3 Gigabit Mus 24 Ports

Txheej 3 Gigabit Mus 24 Ports

Lub STCS5024TF yog ib txheej 3 gigabit ethernet hloov uas muaj 24 Gigabit ethernet ports, ntxiv rau 4 gigabit sfp fiber ntau qhov.Nws yog ib qho kev ruaj ntseg ntau txheej txheem kev ruaj ntseg uas yog tsim tshwj xeeb tsim rau kev ruaj ntseg kev ruaj ntseg gigabit network.

Tsham tam sim no
Txhawb tshuaj

STCS5024TF 24 Chaw nres nkoj 10/100/1000 Base-T + 4 Chaw nres nkoj Gigabit SFP txheej 3 Gigabit Switch Description:

Lub STCS5024 kev ruaj ntseg ntse ntau lub voj voog hloov yog qhov hloov tshiab-tshiab rau kev ruaj ntseg hauv network.Nws muaj ntau yam kev pab cuam thiab kev ua siab dua.Thaum muaj peev xwm loj thiab kev hloov siab, nws tseem nta kev ruaj siab. Nws yog qhov kev xaiv premium rau convergence txheej kev tswj ntawm tus me me los sis nruab nrab ntawm cov txiv neej, los yog txoj kev nkag mus rau cov neeg siv khoom siv lag luam.


Kev Ruaj Ntseg Siab :

Hnub no, Lub Tsev Kawm Ntawv ntsib txhua yam kev ruaj ntseg phom sij, zais cia tso tawm thiab kev tawm tsam, STCS5024TF kev ruaj ntseg ntse ntau txheej nkag yog nruab nrog kev ruaj ntseg zoo tshaj plaws kom muaj kev ruaj ntseg ntawm lub lag luam.Txawm cov kev cai ACL kev tswj cov cai tswj, xws li: neeg MAC chaw nyob ACL, IP raws tu qauv (TCP / UDP) raws li ACL, TCP chaw nres nkoj naj npawb raws ACL, UDP chaw nres nkoj naj npawb thiab sij hawm ACL; Yuav qhia tau cov kev cai lij choj pabcuam txuas nrog nrog VLAN-IP-MAC; txhawb cov neeg siv kev tswj xyuas kev cai tswj raws cai 802.1x, muaj ntau tus neeg siv chaw nres nkoj tswj tshaj txoj kev cai; Qhov chaw nres nkoj MAC chaw nyob txwv tsis pub muaj peev xwm tswj hwm tus naj npawb siab nkag mus rau qhov chaw nres nkoj;

Kev txhawb PVLAN, muaj kev sib cais hauv chaw nres nkoj hauv 802.1Q VLAN, kom muaj kev ruaj siab tshaj qhov kev pab

lag luam; Patented CPU tiv thaiv txheej txheem cov tshev thiab lim cov ntaub ntawv xa mus rau CPU kom tsis txhob raug siab phem tua; Muaj ntau cov ntawv pov thawj rau cov txheej txheem xws li RIP, OSPF, thiab lwm yam. (Cov ntaub ntawv qhia meej,

MD5 authentication) los tswj kom muaj kev tswj tsis tau ntawm txoj kev taug hauv kev thiab kev sib txuas ntawm network, muab kev ruaj ntseg dua;


Flexible QOS

Lub STCS5024TF kev ruaj ntseg ntau txheej nkag txhawb kev txawj ntse QoS kom tau raws li qhov kev xav tau ntawm

lub suab, yees duab thiab lwm cov kev pabcuam hauv multimedia real-time:

Qhov tshwj xeeb tshaj yog raws IEEE802.1P tagged cov ntaub ntawv thiab quintuple flow classification service;

Txhawb kev txaus siab raws li Multilayer CoS thiab ToS kom tau raws li qhov kev thov ntawm cov kev pabcuam hauv multimedia tiag tiag xws li video tham; Qhib tus kheej txhais cov cai tswj kev cai, nrog 1024 kev cai khiav dej num hauv ib lub cuab yeej; 8 qhov tseem ceeb qiv ib qhov chaw nres nkoj, nrog kev tiv thaiv kev congestion thiab khiav qeeb;


Txhim kho cov txheej txheem kev pabcuam

STCS5024TF kev ruaj ntseg ntau txheej nkag txhawb kev nplua nuj ntawm kev siv tshuab uas siv rau txhua yam tam sim no cov kev siv technology.

Txhawb txoj kev sib cog lus txog kev sib sau ua ke: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, kev ua haujlwm zoo li qub;

Txhawb kev sib to taub txog ntau hom kev sib txuas lus: IGMP, PIM-SM;

Txhawb kev ua lag luam rov ua dua tshiab: VRRP.

Yooj Yim Kev Saib Xyuas thiab Kev Tswj

Txhawb NM txoj kev xws li SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Kev txhawb BOOTP, TFTP thiab FTP rau software ceev dua.


Specifications:


Qauv TSIS MUAJ

STCS5024TF

> System

Qhov chaw nres nkoj

24 10/100 / 1000Base-T interfaces; 4 Gigabit SFP COMBO

Hloov Cov Peev Xwm

48G

Cov Pem Hauv Ntej Pem Hauv Ntej

> 35.7 Mpps

Hwj chim Siab

<>

> Kev Ua Tau Zoo

MAC Chaw Nyob

32K

Cov Rooj Lus Nkag Mus Rau

8K

Tsis muaj peev xwm

Sib koom 32M

Forwarding Hom

Khw-thiab-ntsoov

> Network thiab Tshem Tawm

PVLAN

Muaj

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 qib cov qev ntawm ib qhov chaw nres nkoj; ntws shaping thiab kev nplua nuj teem sijhawm

Queue Dispatching txoj kev

WRR, SP, WRR + SP

Chaw Nres Nkoj

FE, GE chaw nres nkoj convergence; siab tshaj plaws 32 pawg nrog 8 lub chaw nres nkoj ib pawg

Cov Kev Cai Cov Cai

Unicast

Zoo Li Qub, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Txoj Cai Routing

Muaj

Cov Haujlwm ntawm Txoj Kev Routing Interfaces

512

Kev Ruaj Ntseg

802.1X

Muaj

Web portal

Muaj

ACL

1K

MAC chaw nyob txwv

Muaj

Tshaj tawm ntawm Strom Suppression

Muaj

CPU tiv thaiv

Muaj

Chaw nres tsheb ceev xaj

8K loj tshaj plaws

Kev Tswj Xyuas Cov Nta

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1,2,3,9

HTTP

Muaj

CLI

Muaj

Dimension (L * W * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

443mm × 280mm × 66.7 hli

Chaw Ua Hauj Lwm

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% tsis-condensing

Nyhav

<>


Kev txiav txim:



Qauv

Kev piav qhia

Lub zog

STCS5024TF

24 cov chaw nres nkoj Gigabit TX interfaces, 4 Chaw nres nkoj Gigabit SFP qhov chaw

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP module-GE-100 meters -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP opticalmodule-GE-multimode-850nm-550meter-LC optical connector-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optical module-GE-ib hom-1310nm-10 mt-LC optical connector-3.3v




Hot Tags: txheej 3 gigabit hloov 24 chaw nres nkoj, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, tej, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug