Txheej 2 Managed Ethernet Switch 24 Ports

Txheej 2 Managed Ethernet Switch 24 Ports

STES2026 yog ib txheej 2 tswj kev hloov ntawm ethernet uas muaj 24 10 / 100Base-Tx ethernet ports, ntxiv rau 2 10 / 100Base-FX fiber ntau los yog 2 10/100 / 1000Base-Tx ethernet los yog 2 giga ntsis qhov chaw nres nkoj. chaw nres nkoj.

Chat Now
Txhawb tshuaj

STES2026 24X2G txheej 2 Hloov Nqe lus:

The STES2026 Series yog ib txoj kab ntawm ntse zauv 2 Ethernet keyboards muab txog li 24 pib nias

10/100 Ethernet ports, nrog 2 gigabit uplinks. Muaj tag nrho 26 chaw nres nkoj usable rau qhov kev hloov no. Nws

Gigabit expansion slots siv tau rau 2 gigabit SFP fiber, 2 gigabit SFP tooj liab, lossis rau 1 gigabit SFP fiber ntau ntxiv nrog 1 gigabit SFP tooj liab. Qhov nthuav pob tw ntawm STES2026 txheej 2 hloov tau kuj yog 10 / 100Base-FX, ib qho fiber ntau lossis dual fiber, ib hom los yog ob hom fiber optic fiber 1X9 modules.


Nta:

> Hloov High Capacity thiab Tus Xov Tooj Cua Kev Tsav Hloov 2

> Txog 8.8 / 17.6 Gbps hloov peev xwm;

> Mus txog 6.6 / 13.2 Mbps xa mus;

> Kev pabcuam mos-stacking, tus IP chaw yuav tswj tau teeb 26 pc STES2026 hloov

> Khw thiab qhib hom kev hloov

> Kev Txhawb Nqa Chaw Nyob VLan thiab IEEE 802.1Q VLan

> Kev them nyiaj yug 64 VLan pawg, 4K VLan IDs

> Them nyiaj yug IEEE 802.1P QOS qhov tseem ceeb ntawm 4

> Txhawb nqa IEEE 802.1D ib tsob ntoo kev lis kev cai

> Txhawb nqa IEEE 802.1w (Txiav ceev-rov ua dua ntawm Tsob Ntoo Tsob Ntoo)

> Pab txhawb IGMP snooping

> Txhawb Nqa Qhov Chaw Nres Nkoj

> Txhawb Kev Sib Koom Tes (IEEE 802.3ad)

> Txhawb nqa IEEE 802.3x txaus tswj> Txhawb nqa IEEE 802.3x khiav tswj

> Kev them nyiaj yug chaw nres nkoj authentication (IEEE 802.1X)

> Pab SNMP V1, V2, V3

> Kev them nyiaj yug RADIUS Client

> Txhawb 4 RMON pawg

> Kev them nyiaj yug FTP, TPTP, web-management


Enhanced Port Functionality

> Txhawb nqa IEEE 802.3x pib negotiation thiab MDI / MDIX qhov kev npliag rau txhua qhov chaw nres nkoj;

> Txhawb nqa IEEE 802.3ad chaw nres nkoj thawm qab thoob txhua qhov chaw nres nkoj.


Ntse QoS

> Qee cov txheej txheem kev faib tawm thiab kev ua haujlwm;

> Hloov cov ntawv sau tawm ntawm txhua qhov chaw nres nkoj rau kev sib txawv ntawm cov ntawv thov;

> Tus neeg siv txhais cov cai tswj cov txheej txheem cais;

> Txhawb nqa txog li 1 k faib dej num;

> Txhawb nqa IEEE 802.1p thiab DiffServ Code Point;

> Kev them nyiaj yug rau cov ntse zauv 2-7 kev faib tawm.


Comprehensive Security Policies

> Ua raws li IEEE 802.1x;

> Txhawb rau ntau txoj cai ACL filtering kom tswj tau nkag mus rau lub network.


Kev txawj ntse Network Management

> Kev them nyiaj yug rau EasyView Network Management Platform;


Specifications:


Feature Description

STES2026

Zog

Ports

24 cov chaw nres nkoj 10 / 100Base-TX Ethernet interfaces

Expansion Slots

2

Peev Xwm

Switching Capacity / Backplane Bandwidth

8.8

Qhov Kev Pauv Cov Naj Npawb

6.6 Mpps

MAC Chaw Nyob

14K

Qhov chaw nres nkoj Functionality

Pib-Negotiation

Muaj

Duplex Setting

Muaj

Kev kub ceev

Muaj

Txaus Control: Backpressure

Muaj

Ntws Control. : IEEE 802.3x

Muaj

IEEE 802.1q VLAN

Muaj

Chaw Nres Nkoj

Muaj

Chaw nres nkoj Mirroring

Muaj

IGMP Snooping

Muaj

MAC / chaw nres nkoj kev ruaj ntseg

Muaj

Kev Tswj

Configuration Management ntawm Console Ports

Muaj

Telnet Configuration Management

Muaj

Web Configuration Management

Muaj

Hais kom cov ntaub ntawv

Muaj

Configuration Txuag Thiab Kev Txim Kho

Muaj

Kev txib kom ua tiav

Muaj

SNMP

Muaj

Txoj Kev Lw

Muaj

Configuration Cov Ntaub Ntawv Uploading

Muaj

OS Downloading

Muaj

SYSLOG

Muaj

IEEE 802.1x

Muaj

Radius Client

Muaj

Kho vajtse

Lub Cev Lub Cev (W * D * H)

440mm * 208mm * 44.5 hli

Nyhav

<=>

Kev Cai Kev Nyab Xeeb

UL 1950 / CSA 22.2 Tsis muaj. 950

EM Compatibility

FCC Ntu 15, Subpart J, Chav Kawm A

Tso tawm

VCCI Chav Kawm A ITE

Kev Kub Kev Kub Lub Cev

0 ℃ ~ 40 ℃

Kev Siv Vaum Hli

5% ~ 95% noncondensing

Cia Kub

40 ℃ ~ 70 ℃

Fais fab mov

100VAC ~ 240VAC, 47 ~ 63Hz

Hwj chim Siab

<>

Expansion Cards


SP-GSX-A


SP-GLX-A


SP-GTX-A


Kev Qhia Txog Kev Txiav



Qauv

Kev piav qhia

Lub zog

STES2026

24 (10/100 / 1000M Base-T) + 2 (Cov Ncauj Kab Txuas Ntxiv)

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, Optical module, GE-multimode-850nm, 550meter, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, Optical module, GE-multimode-1310nm, 10km, LC

SP-GTX-A

10/100 / 1000Base-TX

SP-FSM-A

100Base-FX module, SC, Zov hom, 2km

SP-FLM-A

100Base-FX module, SC, Ib hom, 40km



Hot Tags: txheej 2 tswj ethernet hloov 24 lub chaw nres nkoj, Tuam Tshoj, tuam ntxhab, lwm tus neeg, Hoobkas, yuav, pheej yig, bulk, pricelist, luv nqi
Yam khoom
Kev nug